در جشنواره بین‌الملل دانشگاه، دانشکدگان فنی در میان کلیه واحدهای دانشگاه تهران بیشترین منتخبین را به خود اختصاص داد.

در جشنواره بین‌الملل که به طور مشترک بین دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد دانشکدگان فنی در حوزه‌های مختلف بیشترین تعداد منتخبین را به خود اختصاص داد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۳ کد : ۲۸۷۳۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۴
یازدهمین جشنواره بین‌المل مشترک دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در روز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ از ساعت ۱۴ لغایت ۱۷ در سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با حضور منتخبین و مسئولین هر دو دانشگاه برگزار شد.
در جشنواره بین‌الملل دانشگاه، دانشکدگان فنی در میان کلیه واحدهای دانشگاه تهران بیشترین منتخبین را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشکدگان فنی، در این دوره از جشنواره، آقایان: دکتر رحمت ستوده قره باغ، دکتر پوریا احمدی، دکتر مسلم شاهوردی و دکتر منوچهر مرادی سبزوار به عنوان «استاد برگزیده در حوزه فعالیت‌های بین‌المللی»، مهندس مهدی محمودجانلو، به عنوان «دانشجوی ایرانی برگزیده»، مهندس احمد محفوض از سوریه و مهندس محمد اخلاقی از افغانستان به عنوان «دانشجوی بین‌المللی»، دکتر محمد مکملی، به عنوان «مشاور بین‌الملل برتر و دکتر محمد حسین صراف‌زاده به عنوان «کنشگر برتر در حوزه فعالیت‌های بین‌المللی» انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش، مجموع منتخبان سومین جشنواره روز بین‌الملل دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران، 28 نفر بود که از این میان، 9 عنوان برتر جشنواره به استادان و کنشگران برتر بین‌المللی دانشکدگان فنی رسید.

کلید واژه ها: جشنواره بین‌الملل دانشکدگان فنی دانشگاه تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.