رئیس دانشگاه واسط عراق با هیئت همراه از دانشکده مهندسی مکانیک بازدید و با رئیس و مسئولین دانشکده دیدار و گفتگو کردند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۴ کد : ۲۶۳۰۰ اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۱۷۸
رئیس دانشگاه واسط عراق با هیئت همراه روز یکشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۰ از ساعت ۱۲ لغایت ۱۵:۳۰در دانشکده مهندسی مکانیک حضور بافته و پس از دیدار با مسئولین دانشکده از تعدادی از آزمایشگاه‌های منتخب نیز بازدید کردند.
رئیس دانشگاه واسط عراق با هیئت همراه از دانشکده مهندسی مکانیک بازدید و با رئیس و مسئولین دانشکده دیدار و گفتگو کردند.

آقای دکتر مازن الحسنی رئیس دانشگاه واسط عراق به همراه هیئتی از مسئولین دانشگاه و رؤسای دانشکده­‌های این دانشگاه روز یکشنبه 8 اسفند 1400با آقای دکتر کارن ابری­‌نیا، رئیس دانشکده مهندسی مکانیک، دکتر محمد مکملی، مشاور بین‌­الملل دانشکدگان فنی و جمعی از مسئولین و اساتید دانشکده دیدار و گفتگو کردند.

 در جریان این نشست ابتدا دکتر ابری­‌نیا ضمن خوشامدگویی به مهمانان به معرفی دانشکده مهندسی مکانیک و جایگاه ممتاز دانشکده در منطقه و در سطح جهانی پرداختند و برای همکاری­‌های علمی و پژوهشی با دانشگاه واسط اعلام آمادگی کردند. پس از ایشان آقای دکتر مکملی نیز طی گزارشی دانشکدگان فنی و ظرفیت‌­های آموزشی، علمی و پژوهشی دانشکدگان فنی را برای مهمانان تشریح کردند.

در ادامه دکتر مازن نیز ضمن قدردانی از میزبانی دانشکده توضیحاتی در مورد دانشگاه واسط و ظرفیت­‌های آن ارائه نمودند. ایشان اشاره کردند با توجه به جایگاه قابل توجه دانشکده مهندسی مکانیک در سطح جهانی و ظرفیت­‌های بالای آموزشی و پژوهشی این دانشکده، دانشگاه واسط بسیار مشتاق به همکاری با دانشکده و استفاده از ظرفیت‌­ها و امکانات آن است.

در ادامه طرفین به بحث و تبادل نظر در خصوص زمینه­‌ها و فرصت­‌های موجود برای همکاری پرداختند. در پایان نشست دکتر مازن از دکتر ابری‌­نیا و همکاران دانشکده و دانشکدگان فنی دعوت کرد تا ضمن حضور در دانشگاه واسط در نمایشگاه ملی اختراعات و نوآوری‌­های عراق نیز شرکت کنند.

مهمانان پس از صرف نهار از آزمایشگاه­‌های منتخب دانشکده از جمله: آزمایشگاه خودروی خورشیدی غزال، روبات انسان­‌نمای سورنا، توربوماشین‌­ها، اتوبوس برقی و چند مرکز ایده‌­پردازی دانشکده مهندسی مکانیک بازدید کردند.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران دانشکدگان فنی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه واسط عراق همکاری‌های بین‌المللی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.