فراخوان مسابقه عکاسی برای دانشجویان بین‌المللی دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران

۱۰ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۲ کد : ۲۵۶۰۳ اخبار رویدادها
تعداد بازدید:۱۷۴
همزمان با برگزاری جشنواره بین‌الملل دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی، در بخش فرهنگی این جشنواره یک مسابقه عکاسی با همکاری شهرداری تهران برگزار می‌شود
فراخوان مسابقه عکاسی برای دانشجویان بین‌المللی دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران

فراخوان مسابقه عکاسی  مخصوص دانشجویان بین المللی دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران   با توجه به برگزاری جشنواره بین الملل مشترک دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران و در بخش فرهنگی این رویداد، با همکاری شهرداری تهران مسابقه عکاسی برگزار می شود. موضوع آثار: زندگی دانشجویی و شهر تهران تهران، میزبان مهمان نواز دانشگاه و فضاهای شهری  مشخصات آثار: هر عکاس می‌تواند حداکثر سه اثر (سه مجموعه عکس یا سه تک عکس و یا ترکیبی از هردو) ارسال کند. هر مجموعه عکس شامل حداقل سه و حداکثر پنج عکس است آثار باید دارای کیفیت مطلوب جهت چاپ باشند. بر روی عکس ها نباید لوگو، تاریخ یا نام عکاس درج شود.   از مجموعه آثار برگزیده، نمایشگاهی به صورت مجازی یا حضوری برگزار خواهد شد و از سه اثر برگزیده تقدیر به عمل خواهد آمد.  به تمام آثار راه یافته در نمایشگاه گواهی شرکت اهدا خواهد شد.   شرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا تاریخ ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ به ایمیلinternational@ut.ac.ir و با عنوان مسابقه عکس بین الملل ارسال نمایند.

کلید واژه ها: مسابقه عکاسی جشنواره بین‌الملل دانشکدگان فنی دانشگاه تهران دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.